#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород
Культура

Стало відомо, які об’єкти увійдуть до «Водного маршруту Дніпром»

10.04.2021 Косянчук Інна 0

У КОДА обговорили нюанси підготовки до його реалізації національного проєкту-магніту та визначили переліку ключових річкових локацій.

https://www.poglyad.tv/do-chornobylya-dniprom-dlya-turystiv-kyyivshhyny-stvoryat-novi-richkovi-marshruty/

Як повідомляв «Погляд», серед пріоритетних завдань Міністерства інфраструктури на 2021 рік є старт реформи річкових перевезень і відновлення внутрішніх водних шляхів. А в цьому зв’язку – і розвитку річкового туризму в Україні.

У межах реалізації цієї ідеї заплановане впровадження проєкту «Водний маршрут Дніпром», який  передбачає розкриття та покращення туристичного потенціалу придніпровських міст, створення нових туристичних продуктів та магнітів у тісній співпраці з місцевими органами влади та бізнесом.

Фото з сайту Вишгородської райради

«Результатом співпраці у межах створення дієвих програм розвитку територій стане створення мережі туристичних маршрутів по області, визначення інвестиційний проектів щодо розбудови інфраструктури, покращення транспортної логістики, рівня сервісу та загального рівня соціально-економічного розвитку»,

зауважили у Вишгородській районній раді.

Також звернули увагу на те, що Київщина першою розпочала підготовку до реалізації проєкту.

«В облдержадміністрації перспективи розвитку туристичного потенціалу області обговорювали представники Міністерства інфраструктури України, Міністерства культури та інформаційної політики УкраїниДержавного Агентства з розвитку туризму, Державного підприємство «Адміністрація річкових портів», єдиної репрезентативної організації в сфері туризму України ФРТУ – Ukrainian Federation of Employers in Tourism, Туристичного кластера Вишгорода.

«Вишгород на зустрічі представляли перший заступник міського голови Ростислав Кириченко та начальник профільного відділу Вишгородської міської ради Катерина Боднарчук.Приємно, що Вишгород – в лідерах ключових локацій проєкту-магніту «Водний маршрут Дніпром» і незабаром з’явиться можливість насолодитися туром на знаменитому судні «Ракета» по Київському водосховищу аж до Чорнобиля», зазначили у Вишгородській райраді.

Загалом, у маршруті запроектовані такі локації: Київське море та набережна Вишгорода; Парк «Межигір’я»; Місця Трипільської культури (с. Трипілля); Місто 25 музеїв (м. Переяслав); Прип’ять та розвиток Чорнобильської зони; Вишгородський історико-культурний заповідник; Парк Київська Русь (с. Копачів); м. Ржищів та місця сили; Парк Олександрія (м. Біла Церква); Гора Тотоха (Медвинська ОТГ); Шевченківські місця (Яготин).

«Робота над запуском проєкту «Водний маршрут Дніпром», а саме Вишгород – Межигір‘я – Чорнобиль, продовжується, вчора відбулася робоча зустріч у національному парку  «Межигір‘я». Вишгородщина невдовзі стане справжнім магнітом для туристів», зазначає Вишгородська районна рада.

Фото з сайту Вишгородської райради

Звісно, від інформаційної наповнюваності локацій немалою мірою залежить інтерес туристів. Як повідомляв «Погляд». У Вишгороді будівля земської школи - пам’ятка архітектури кінця ХІХ – початку ХХ ст. – давно потребує реставрації. Втім, останнім часом у цьому напрямку спостерігаються певні зрушення. Може, нарешті Вишгородську земську школу відремонтують?

Також на Вишгородщині є ще один досить цікавий об»єкт – Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році». Ми розповідали,  як сільський музей став національним музеєм-заповідником військового профілю.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.