Новини
Обухів
Київщина-суспільство

Стало відомо, в яку суму обійшовся будинок під Обуховом чиновнику з ОП


Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко пояснив, що придбав будинок в селі Підгірці на Обухівщині завдяки накопиченням, які залишилися у нього від ведення бізнесу в минулому.

 За словами держслужбовця, деякі ЗМІ спотворили реальну вартість житла — Тимошенко стверджує, що він обійшовся йому не в 10 млн грн, а в п’ять мільйонів гривень.Окрім того, Тимошенко розповів, що його дружина має прибутковий заробіток, повідомляє Новое Время.

«Моя дружина теж заробляє непогані гроші. Вона не має жодного стосунку до державної влади або до державних коштів — у неї є кіношкола. Це дійсно такий бізнес, яким вона заробляє. І ми можемо собі це дозволити. Тому я взагалі не розумію, чому виникають якісь питання, якщо і в декларації у мене є гроші, і дружина заробляє», — сказав заступник керівника Офісу президента.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, скільки коштуватиме відновлення Офісу президента після акції?

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.