#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна-суспільство

Стало відомо, хто консультуватиме президента з питань розвитку середньої освіти

16.02.2021 Косянчук Інна 0

Сьогодні, 16 лютого, президент України  підписав Указ про консультативно-дорадчий орган при Главі держави.

Президентським  Указом № 55/2021 від 16 лютого 2021 року «Про Консультативну раду з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти» створено цей  консультативно-дорадчий орган при Главі держави, основними завданнями якого є моніторинг сучасного освітнього простору, стану реформування системи загальної середньої освіти, аналіз законодавства України в освітній галузі. Проєкт ради запропонував керівником Офісу президента Андрій Єрмак. Про це повідомляється на сайті Інтернет-представництва президента України.

Зазначається, що дорадчий орган готуватиме пропозиції, спрямовані на забезпечення доступності загальної середньої освіти та її високої якості, прав учасників освітнього процесу, удосконалення освітнього законодавства України.

«Серед завдань ради – забезпечення інноваційного розвитку загальної середньої освіти, формування компетентностей здобувачів освіти, оцінювання результатів навчання учнів, забезпечення професійного розвитку вчителів, дотримання гарантій держави щодо, зокрема, оплати праці, соціального та пенсійного забезпечення тощо. Також рада опікуватиметься розвитком державно-приватного партнерства у сфері освіти, сприятиме координації центральної та місцевої влади, підприємств і закладів освіти з розвитку сучасного та безпечного освітнього середовища».

Інтернет-представництво президента України

Згідно з указом, для вивчення питань, які належать до її компетенції, Консультативна рада може утворювати відповідні робочі групи, а також залучати до їхньої роботи представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських об’єднань, вітчизняних та іноземних учених, інших фахівцівв.

Очолив раду народний депутат України, заступник голови парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин. Також президент затвердив склад Консультативної ради.

«Діяльність Консультативної ради є відкритою і гласною, інформація про її діяльність розміщується на веб-сайті офіційного інтернет-представництва Глави держави».

Інтернет-представництво президента України.

Таким чином, кількість координаційних рад у різних напрямках і на різних владних рівнях зростає. От і на Київщині планують створити координаційну раду райрад.

За повідомленням «Погляду». цього року понад 380 тисяч осіб братимуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Дізнайтесьщо необхідно знати учасникам ЗНО-2021.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.