Новини
Здоров'я
За кордоном

США випробовує десяток ліків від коронавірусу і може припинити фінансування ВООЗ – Трамп


Сьогоднішній «лідер» пандемії – Сполучені штати Америки, де станом на 13.00 8 квітня зафіксовано найбільше хворих у світі на COVID-19 (майже 400 тисяч) випробовує відразу 10 ліків від коронавірусу. Про це заявив президент США Дональд Трамп під час брифінгу, повідомляє Українська правда.

За словами Трампа, найближчим часом планується випробувати ще 15 ліків. У той час як нині дві потенційні вакцини проходять клінічні дослідження. «Ми робимо все, що в наших силах, для того, щоб забезпечити поставки медичних товарів і прискорити виробництво життєво необхідних ліків», – наголосив президент США.

Також Дональд Трамп планує зупинити фінансування Всесвітньої організації охорони здоров’я через її помилки у реагуванні на пандемію коронавірусу. За його словами, організація «отримує великі суми коштів із США», і хоча окремі програми ВООЗ заслуговують уваги, але у цілому було допущено багато помилок. Зокрема лідер США вважає хибним те, що ВООЗ не підтримала його позицію щодо призупинення поїздок із Китаю. Потім він додав: «Я не кажу, що планую це зробити (зупинити фінансування – ред.), але ми плануємо переглянути це (йдеться про рішення фінансувати ВООЗ – ред.)». «Ми маємо вивчити це питання», – підсумував Трамп.

Інформуємо, що наразі в світі згідно з онлайн-мапою налічується 1 434 426 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. На першому місці за кількістю хворих посідає США, де на сьогодні зафіксовано майже 400 тисяч випадків.