Співробітники Чорнобильського заповідника відвідали з робочим візитом Білорусь
Співробітники Чорнобильського заповідника відвідали з робочим візитом білоруських колег з Поліського державного радіаційно-екологічного заповідника.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75349067_538240143399744_1300334793774333952_o.jpg)
У рамках візиту представники природоохоронних установ ознайомилися з інформацією про Заповідники та наукові дослідження на їх територіях. Обмінялися досвідом відновлення постраждалих в результаті аварії на ЧАЕС територій, а також погодилися щодо необхідності розвитку тісної співпраці для проведення та координації спільних заходів з метою подальшого удосконалення управління заповідними та радіаційно-забрудненими територіями.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76710688_538241936732898_3432561103031238656_o.jpg)
Також було проведено робочу нараду з науковими підрозділами, за результатами якої досягнута домовленість про обмін інформацією щодо видів, занесених до охоронних списків та інформування про критичні події (випадки зоонозних захворювань, наявність інвазійних видів) та подальшу співпрацю у дослідженні рідкісних видів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/74573899_538240210066404_2496002188027887616_o.jpg)
Поряд з цим, українська та білоруські сторони опрацювали питання співробітництва щодо охорони праці, попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також транскордонного співробітництва. Окрему увагу було приділено питанням залучення міжнародної технічної допомоги для реалізації спільних українсько-білоруських проєктів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76969144_538242036732888_4969437054514495488_o.jpg)