Спалах COVID-19 у Зазим'ї на Броварщині: одна людина померла
На Броварщині в гуртожитку для літніх людей села Зазим'є, по вулиці Вишнева, зафіксовано спалах коронавірусу.
За допомогою експрес-тесту COVID-19 зафіксовано в 13 людей. Одна людина з них померла (наявність в неї коронавірусу підтверджено лабораторним дослідженням). Результати лабораторних досліджень всіх жителів гуртожитку (в т.ч. решти дванадцяти осіб) повинні бути в четвер.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/95099786_2928347403921734_1559307088201515008_n.jpg)
Також в гуртожитку ще померла одна людина, але поки невідомо чи вона була хвора коронавірусом. В середу буде нове розпорядження сільського голови щодо посилення карантину в ОТГ.
На даний час навколо гуртожитку встановлено карантинну зону та санітарний пост, чергує поліція.