Солодощі, малюнки та слова подяки: школярі Ворзеля відправили гостинці військовим на Донбас
![Солодощі, малюнки та слова подяки: школярі Ворзеля відправили гостинці військовим на Донбас Солодощі, малюнки та слова подяки: школярі Ворзеля відправили гостинці військовим на Донбас - зображення](/storage/resized/lg/news/9564fb2b-b5ee-4f62-9d83-69fc1694e071/272017881_5410924755602616_2028316836855018145_n.jpg)
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Бучанської Варти.
"Вони знають, хто їх захищає! Щодня, цілодобово, не зважаючи на погодні умови… Знають. Турбуються. Дякують. Підтримують", – наголошується у дописі.
Разом з педагогами школярі Ворзельської загальноосвітньої школи зібрали та відправили на фронт подарунки для українських воїнів – смаколики, солодощі, дитячі малюнки та прапор, на якому написані слова подяки та побажання.
Нагадаємо, школярі з Білої Церкви підготували подарунки для українських захисників до свята Миколая. Учні та педагоги провели акцію "Хай Ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає" у Білій Церкві.
Раніше у Фастові відбулися тренінги проєкту "Воїну – гідна праця: розширення можливостей працевлаштування для ветеранів та ветеранок АТО/ООС". Він направлений на розширення можливостей працевлаштування для ветеранів із Київської та інших областей.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.