#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина-суспільство
Київ

Сьогодні вночі київське метро працюватиме на годину довше

07.12.2021 0
Пов’язано це із футбольним матчем, який розпочнеться пізно ввечері.

Сьогодні вночі київське метро працюватиме на годину довше - зображення

У ніч із 7 на 8 грудня роботу метрополітену продовжать на одну годину, інформує КП «Київський метрополітен». Зміни у графіку роботи підземного транспорту пов’язані із футбольним матчем між командами «Шахтар» (Донецьк) та «Шериф» (Тирасполь), який розпочнеться о 22:00.

Крім того перед початком гри можливе обмеження (закриття) станції «Олімпійська» на вхід. А після завершення можливе обмеження (закриття) на вхід станцій «Палац спорту», «Олімпійська» та «Площа Льва Толстого».

Сьогодні вночі київське метро працюватиме на годину довше - зображення

«Механізм застосовується з міркувань безпеки для уникнення масового скупчення пасажирів на платформах станцій».

КП «Київський метрополітен»

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, коли з'являться нові станції у столичному метро. А Кличко озвучив, коли почнуть діяти нові ціни на громадський транспорт у Києві.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.