Україна
Дати
Україна-суспільство

Сьогодні в Україні вшановують пам'ять загиблих захисників незалежності

Герої не вмирають.

Сьогодні в Україні вшановують пам'ять загиблих захисників незалежності - зображення

Сьогодні, 29 серпня, День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Рівно 8 років тому під Іловайськом загинули сотні українських військових, сотні були поранені або зникли безвісти. росія порушила домовленість про "зелений коридор" і віроломно розстріляла колону.

В цей День вшановують пам’ять кожного воїна, медика, волонтера, які віддали своє життя за можливість іншим мирно жити на своїй землі.

"Насправді кожного дня ми маємо згадувати про ціну, яку заплатив і продовжує платити наш народ за свою свободу.

Не існує правильних слів чи слушних моментів, коли йдеться про втрати. Бо це зламані долі конкретних людей, які для своїх рідних були цілим Всесвітом.

На жаль, герої вмирають. Вони здобувають вічне життя і вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців", –

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний

Залужний у своєму слові також пообіцяв, що жодна жертва не стане марною, а українські воїни продовжуватимуть боротьбу до нашої Перемоги.

До слова, символом пам’яті у цей день є квітка соняха. Українцям радять у цей день доповнити одяг соняхом, і тим самим продемонструвати свою шану та повагу до пам’яті героїв. Рекомендується виготовляти стилізовані соняхи з тканини та розміщувати їх на одязі на лівій стороні грудей.

Нагадаємо, Україна цьогоріч також вперше відзначала День Державності.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.