Новини
Україна
Україна-суспільство

Сьогодні – останній день реєстрації на додаткову сесію ЗНО


9 червня завершується відправлення реєстраційних документів для участі в додатковій сесії тестування.

Останнім днем відправлення реєстраційних документів для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання визначене 9 червня. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті. Про це інформує Український центр оцінювання якості освіти, звертаючи увагу на те, що право на реєстрацію в додатковий період мають особи, які не зареєструвалися в основний період реєстрації на ЗНО.

«Щоб зареєструватися для участі в додатковій сесії ЗНО, потрібно правильно обрати категорію, створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на вебсайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років)», йдеться у повідмленні.

УЦОЯО зауважує, що у комплект реєстраційних документів має входити:

  • оформлена реєстраційна картка, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися»;
  • заява для участі в додатковій сесії;
  • засвідчена копія паспорта громадянина України;
  • засвідчена копія документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років).
  • за потреби інші – документи, зокрема,медичний висновок про створення про створення особливих умов для проходження ЗНО, копію документа про зміну імені/прізвища, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих іноземною мовою для реєстрації).

Як повідомляв "Погляд", Зовнішнє незалежне оцінювання в Україні розпочнеться 25 червня і завершиться 17 липня.