Снаряд та мінометна міна: на Обухівщині працівники ДСНС натрапили на небезпечну знахідку
![Снаряд та мінометна міна: на Обухівщині працівники ДСНС натрапили на небезпечну знахідку Снаряд та мінометна міна: на Обухівщині працівники ДСНС натрапили на небезпечну знахідку - зображення](/storage/resized/lg/news/959d4dae-ba5c-4b70-b0f8-6d530a1d53bc/400.jpg)
Як повідомила пресслужба Головного управління ДСНС у Київській області, 16 лютого у селі Хотів та селі Ходорів Обухівського району рятувальники виявили вибухонебезпечні предмети.
В ході планових піротехнічних робіт, які провів аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ДСНС, було виявлено артилерійський снаряд та мінометну міну часів минулих війн.
Зазначається, що обидва вибухонебезпечні предмети піротехніки транспортували і згодом знищили на спеціальному підривному майданчику.
Раніше на Обухівщині знайшли 27 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Всі "знахідки" підірвали у завчасно визначеному кар’єрі для знищення вибухонебезпечних предметів.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.