#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Обухів
Пригоди

Снаряд та мінометна міна: на Обухівщині працівники ДСНС натрапили на небезпечну знахідку

16.02.2022
Вибухонебезпечні предмети часів минулих війн виявили у двох селах Обухівського району.

Снаряд та мінометна міна: на Обухівщині працівники ДСНС натрапили на небезпечну знахідку - зображення
Фото: ДСНС

Як повідомила пресслужба Головного управління ДСНС у Київській області, 16 лютого у селі Хотів та селі Ходорів Обухівського району рятувальники виявили вибухонебезпечні предмети.

В ході планових піротехнічних робіт, які провів аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ДСНС, було виявлено артилерійський снаряд та мінометну міну часів минулих війн.

Зазначається, що обидва вибухонебезпечні предмети піротехніки транспортували і згодом знищили на спеціальному підривному майданчику.

Снаряд та мінометна міна: на Обухівщині працівники ДСНС натрапили на небезпечну знахідку - зображення
Снаряд та мінометна міна: на Обухівщині працівники ДСНС натрапили на небезпечну знахідку - 1 - зображення
Снаряд та мінометна міна: на Обухівщині працівники ДСНС натрапили на небезпечну знахідку - 2 - зображення

Раніше на Обухівщині знайшли 27 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Всі "знахідки" підірвали у завчасно визначеному кар’єрі для знищення вибухонебезпечних предметів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.