Без рубрики
Новини
Надзвичайні новини
Культура
Київ

Скандальний актор Володимир Талашко звільнився з посади викладача університету


Викладач Київського університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого, Володимир Талашко звільнився з посади через звинувачення у сексуальних домаганнях зі сторони колишніх студенток та абітурієнток.

Відомого українського актора Володимира Талашка 11 серпня усунули від роботи викладача Київського національного університету театру, кіно та телебачення імені Карпенка-Карого після того, як студентки звинуватили його у домаганнях. Сам актор відкидає звинувачення.

8 листопада 2021 року Вікторія Муштей, українська акторка, колишня студентка Київського університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого та ініціаторка розслідування, повідомила на своїй сторінці Facebook, що Володимир Талашко написав заяву, про звілення з посади викладача.

Сценарист і кінокритик Богдан Панкрухін оприлюднив історії жінок, згідно свідчень яких, Талашко нібито неодноразово домагався не лише своїх студенток, а й дівчат, які щойно закінчили школу й приїхали вступати до вишу. Чоловік запрошував дівчат до себе додому, фотографував оголеними, маніпулював, обіцяючи посприяти під час вступу й огидно залицявся. 

Володимир Талашко зіграв у десятках фільмів, але багато хто пам'ятає його за роль лейтенанта Скворцова в радянському фільмі "У бій ідуть лише "старі" (1973).

Нині Талашко 75 років, понад сорок років з яких він викладає акторську майстерність.

Цю історію десятирічної давності актриса Марина Гресько розповідає вперше. У 16 років вона вирішила вступати до театрального вишу. Володимир Талашко запропонував дівчині "допомогу" – запросив додому відрепетирувати матеріал для творчого іспиту. Але замість обіцяної репетиції, каже дівчина, Талашко почав схиляти її до сексу та фотосесій у його сорочках.

"Він мені сказав: тобі треба розслабитися, зараз я дістану пляшку мартіні, наллю тобі випити. Каже, давай вип'ємо на брудершафт. І спитав: а ти цілувалася колись з вусатими чоловіками?"

Актриса згадує, що "дивом тоді втекла". Вступати до Університету Карпенка-Карого вона передумала.

"Тоді мені було соромно сказати батькам, що сталася така ситуація. Зараз у мене є дочка. І звісно, ​​я ніколи не хочу, щоб таке трапилося з моєю донькою. Або з кимось іншим. Тому що це жахливо і такого не повинно відбуватися"

Також ІА “Погляд” інформувала, що зірку фільму “В бій ідуть лише старі”, народного артиста та режисера Володимира Талашка звинуватили в сексуальних домаганнях.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.