Новини
Вишгород

Скандал у Вишгороді. Укртелеком порізав кабель Компанії «Бест»

17.05.2019 Погляд Погляд Погляд

16 травня 2019 року у неробочий час, о 22 годині невідомими особами було пошкоджено магістральний кабель Компанії Бест в місті Вишгород, який проходить в каналізації Укртелекому.
Компанія Бест має діючий договір з Укртелекомом та сплачує платню за розміщення кабелів в телефонній каналізації.

Як з'ясувалось пізніше, відповідальність за вандалізм взяв на себе Нагорський Сергій Іванович, начальник Вишгородського вузла Укртелекома мотивуючи це формальними причинами буцімто у нього не спитали дозвіл коли виконували роботи по монтажу розгалуджувальної муфти, ці роботи виконувались кілька років тому.

Якщо розібратись детальніше, то з'ясовуєтсья, що Нагорський Сергій Іванович все життя пропрацював в Укртелекомі начальником дільниці колишнього начальника Слюсара Володимира Андрійовича, який зараз є власником ТОВ Люміна, провайдера, що надає послуги в місті Вишгород. Інформація про це є на офіційному сайті Укртелекома.

Компанія Бест написала звернення у поліцію, та буде вживати заходів для притягнення Нагорського Сергія Івановича до кримінальної відповідальності за статтею 360 ККУ "Умисне пошкодження ліній зв'язку", будуть направлені відповідні скарги у відділ внутрішньої безпеки Укртелекома щодо протиправних дій та конфлікту інтересів у вказаної людини.

Представники та клієнти Компанії Бест глибоко обурені незаконними протиконкурентними діями Нагорського Сергія Івановича, який знаходячись на посаді в Укртелекомі та користуючись своїми повноваженнями діє в інтересах локального провайдеру.