Новини
Україна

Сільські рятувальники з Київщини отримали відзнаки за роботу на Херсонщині (ВІДЕО)

У сільських пожежних було дуже багато роботи: допомога в евакуаціїй, відкачування води, доправляення ліків, продуктів харчування, речей першої необхідності…та багато чого іншого, і все це під обстрілами.

16 квітня, рятувальники Київщини завітали з приємним візитом у с. Петропавлівська Борщагівка Бучанського району - до колег з місцевої пожежної охорони.

Т.в.о. начальника Головного управління Сергій Дишкант вручив подяки сільським пожежним за мужність під час ліквідації надзвичайної ситуації.

Також кожен отримав посвідчення члена громадської Спілки "Пожежні-Рятувальники України".

Війська рф вночі 6 червня 2023 року підірвали греблю Каховської ГЕС, на Херсонщині розпочались рятувальні роботи та евакуація населення з місць затоплення.

А пожежні виявили бажання на добровольчих засадах вирушити до місця цієї надзвичайної ситуації. Вони хотіли допомогти потерпілим – місцевим мешканцям, а також колегам – рятувальникам.

У сільських пожежних було дуже багато роботи: допомога в евакуації, відкачування води, доправляння ліків, продуктів харчування, речей першої необхідності…та багато чого іншого, і все це під обстрілами.

Ось такі вони звичайні герої - сільські пожежні з Петропавлівської Борщагівки.

Читайте також: