#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Головні новини
Земля

Сільгоспвиробники Київщини отримали мільйони гривень державної підтримки

09.10.2020 0 Оксана Кириленко 0

Сума державної підтримки склала 22 млн грн.

Фото з відкритих джерел

Київська область увійшла до трійки областей, аграрії яких отримали найбільші обсяги часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва з державного бюджету.

Про це повідомили у КОДА.

Станом на 1 жовтня 2020 року вже оплачено 138 заявок, поданих сільгоспвиробниками Київщини до уповноважених банків.

Також було придбано 297 одиниць сільськогосподарської техніки, на придбання якої сільгосппідприємствами в цілому було інвестовано 105,7 млн грн.

Слід зазначити, що у рейтингу регіонів за обсягом освоєних капітальних інвестицій в АПК Київщина за січень-червень 2020 року зайняла перше місце. При цьому питома вага регіону у загальному обсязі освоєних інвестицій склала 12,1 %.

В Управлінні агропромислового розвитку Київської ОДА звертають увагу сільськогосподарських підприємств, що заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, придбаних до 1 грудня 2020 року, подаються до уповноважених банків до 5 грудня поточного року, а заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання, придбаних з 1 грудня 2020 року, подаються до 1 квітня 2021 року.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що овочі здешевіють, а хліб подорожчає: українські аграрії спрогнозували наслідки цьогорічної зими.

Ми також розповідали, що цукрові підприємства різко підвищили відпускні ціни на солодкий продукт.