Швейцарська громадська організація DESPRO передала допомогу амбулаторії Бородянської громади
![Швейцарська громадська організація DESPRO передала допомогу амбулаторії Бородянської громади Швейцарська громадська організація DESPRO передала допомогу амбулаторії Бородянської громади - зображення](/storage/resized/lg/news/9ac34ae4-76db-43c4-a105-4e33bc7f8d73/ff56bd36-0e8a-43da-93d7-5b042fbd135e-e1701593265447.jpg)
Про це повідомила Бородянський селищний голова Ірина Захарченко.
![Швейцарська громадська організація DESPRO передала допомогу амбулаторії Бородянської громади Швейцарська громадська організація DESPRO передала допомогу амбулаторії Бородянської громади - зображення](/storage/resized/lg/news/9ac34ae4-76db-43c4-a105-4e33bc7f8d73/b44302fc-a7ed-4d31-9356-c73138acf3ba-e1701593062318.jpg)
Передали таку допомогу:
3 скутери для медпрацівників;
Комп’ютери та акумулятори;
Сумки фельдшера з повним комплектом наповнення;
Медичне обладнання: 3 гінекологічних крісла, 5 небулайзерів, тонометри, ваги для немовлят, 10 бактерицидних опромінювачів, 5 пульсоксиметрів, термометри, 10 систем контролю глюкози, тест-смужки;
Меблі: 6 столів та 18 стільців.
![Швейцарська громадська організація DESPRO передала допомогу амбулаторії Бородянської громади Швейцарська громадська організація DESPRO передала допомогу амбулаторії Бородянської громади - зображення](/storage/resized/lg/news/9ac34ae4-76db-43c4-a105-4e33bc7f8d73/7793c804-d23b-410d-ade0-aa3ca2249d40-e1701593014152.jpg)
"Від імені Бородянської селищної громади дякую директору DESPRO Оксані Гарнець, генератору благодійних ідей — Людмилі Бойко та Skat Foundation за допомогу медицині нашої громади", —
зазначила Ірина Захарченко.
Нагадаємо, невдовзі в Україні розпочнеться впровадження сучасної моделі соціально-психологічної реабілітації ветеранів та їхніх родин. Будівництво ведеться на місці знищеного російськими окупантами Центру соціально-психологічної реабілітації населення у місті Бородянка Київської області.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.