Новини
Київщина
Київщина-суспільство

Шулявський міст розбирають на шматки


Над демонтажем Шулявського шляхопровіду трудяться й в день й вночі. Мер Києва Віталій Кличко постійно ділиться світлинами та відео у мережі Facebook, перевіряючи стан робіт.

"На будівництві Шулявського шляхопроводу вихідних немає. І зараз наше завдання зробити все максимально швидко, щоб уже почати будівництво нового шляхопроводу і до кінця року відкрити рух транспорту ", - зазначив Віталій Кличко.

Наразі міст розбирають на блоки та вивозять на утилізацію. Жителі столиці та передмістя теж слідкують за реконструцією важливого об'єкту Києва та розміщують фото в соціальних мережах, а також жартують, що варто його розбрати на сувеніри.

" У нас в країні легше владу змінити, ніж демонтувати Шулявський міст. Квест цей ніби будівництво століття. Як це по-українські", - коментує Тимур Нагалевський

Але це не всі ремонтні роботи, які проводяться у місті.

"На Подільсько-Воскресенському мостовому переході тривають активні роботи. Сьогодні на мосту демонтують крайні опори, встановлюють балки автопроїзду, бурять сваї в районі озера Русанівське, а також встановлюють бар‘єрне огородження і облаштовують тротуари", - розповів мер та записав відеозверення.

Нагадаємо ІА "Погляд" повідомляла про часткове перекриття проспекту Перемоги на період знесення Шулявського шляхопровіду.

Ілюстративний матеріал із відкритих джерел