Технології

Штучний інтелект навчили генерувати обличчя людей, які ніколи не існували.

17.02.2019 Стець Олена 0

Сайт ThisPersonDoesNotExist.com (у перекладі з англійської «цієї особи не існує») створений за допомогою алгоритмів штучного інтелекту. Він запрограмований таким чином, щоб створювати світлини людей, максимально наближених до справжніх. Проте, таких людей ніколи не існувало. Штучний інтелект навчили генерувати обличчя людей, які ніколи не існували. Автор проекту та сайту Філіпп Ванг за професією інженер з програмного забезпечення. Вангу вдалося застосувати штучний інтелект NVIDIA, щоб при кожному переході на сайт генерувався новий портрет, який дуже складно відрізнити від існуючої людини. Алгоритм самонавчався на великій кількості реальних світлин, після цього застосувався тип нейронної мережі GAN для генерації фотографій.
«Щоразу, коли ви оновлюєте сайт, нейромережа генерує нове зображення людського обличчя з нуля», – пояснює Філіпп Ванг. Більшість людей навіть не знають, наскільки прекрасно штучний інтелект синтезуватиме зображення в майбутньому, додає він.
Така технологія дуже перспективна, оскільки дозволяє генерувати будь-яку інформацію. Це велика перспектива, оскільки в еру обміну інформацією, остання вважається важливим ресурсом. На даний момент є експерименти з генерацією персонажів для аніме, створенням нових шрифтів та графіті і це лише початок.

Фото матеріал з відкритого доступу