Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Штрафи за неподання податкової звітності виростуть у 20 разів

В Україні посилять відповідальність за порушення порядку подання податкової звітності.

В Україні посилять відповідальність за порушення порядку подання податкової звітності.

Фото: pixabay.com

Відповідні зміни в Кодексі України про адміністративні правопорушення в частині податкової звітності ухвалив Кабінет Міністрів на засіданні 17 листопада.

 Згодом документ буде передано до Верховної Ради.

Передбачається, що штрафи за відсутність податкового обліку, порушення порядку подання податкової звітності збільшать з 85-170 гривень до 1 700- 2 550 гривень.

Крім того, пропонується встановити, що справи про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням порядку ведення податкового обліку, подання податкової звітності, надання аудиторських звітів (стаття 163 і КУпАП), розглядатимуться податковими органами.

Як відомо, Кабінет міністрів розробляє законопроєкт, який надасть Державній податковій службі право запитувати в українців походження грошей на придбання цінних активів і, у разі, якщо громадянин не зможе його пояснити, – заплатити податки.

Нагадаємо, «Погляд» спробував розібратись чи потрібно знизити податки, щоб українці відкривали власний бізнес, наповнюючи таким чином місцеві бюджети та створюючи робочі місця. Скільки коштів, зароблених громадами вилучається у них до загального кошторису країни,і скільки повертається потім. Про все це дивіться у випуску «Погляд на головне».

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.