Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Школярів не залучатимуть до прибирання класів

29.01.2021 Косянчук Інна 0

У новому Санітарному регламенті для закладів загальної середньої освіти визначено, що не підпадає під категорію «самообслуговування».

Фото з сайту На Урок

Чергування учнів з прибирання класів, кабінетів і лабораторій, яке було передбачено старим регламентом і названо «самообслуговуванням»,  відходять у минуле. Новим санітарним регламентом, який набув чинності у січні 2021 року, не передбачається залучення школярів для миття підлоги та вікон, а також використання ними мийних та дезінфікувальних засобів. Про це йдеться у роз’ясненні Державної служби якості України.

Втім, у новому Санітарному регламенті термін «самообслуговування» також є. «Однак воно означає лише прибирання за собою сміття та тримання свого робочого місця у чистоті», - зазначається у роз’ясненні, а тривалість самообслуговування не може  перевищувати 1 години на тиждень.

Крім того, зауважується, що нинішній Санітарний регламент дозволяє залучати учнів 5-11(12) класів лише до поливу рослин та вологого прибирання поверхонь. А робити це школярі мають за участі вчителів або медичних працівників.

 Як повідомляв «Погляд», на сесії Вишгородської міської ради 28 січня бурхливим став розгляд питання «Про реорганізацію комунальної установи Вишгородської міської дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту Вишгородської міської ради».

Також «Погляд» інформував, що Інститут книги придбав літературу для Вишгородської бібліотеки

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.