#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Біла Церква
Події

Школярі з Білої Церкви підготували подарунки для українських захисників

22.12.2021
Учні та педагоги провели акцію "Хай Ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає" у Білій Церкві.

Школярі з Білої Церкви підготували подарунки для українських захисників - зображення

Як повідомляє портал "Без Табу", вже восьмий рік лідери учнівського самоврядування за сприяння управління освіти і науки міської ради проводять акцію, в рамках якого збирають подарунки для воїнів АТО/ООС/

В рамках заходу для захисників збирають теплі речі та речі першої потреби,  солодкі подарунки, готують обереги та пишуть листи для захисників на Донбасі. 

Цьогоріч до акції "Хай Ангел в день святого Миколая вас від біди і зла оберігає" долучилися й сільські школи Білоцерківської МТГ, студенти технолого-економічного фахового коледжу БНАУ тощо.

21 грудня відбулося підбиття підсумків цьогорічної акції і учні, разом із подарунками, які повезуть волонтери, передали на Схід щирі вітання, любов і тепло своїх сердець та побажання якнайшвидшого закінчення війни та повернення захисників до домівок.

Нагадаємо, У Фастові відбулися тренінги проєкту "Воїну – гідна праця: розширення можливостей працевлаштування для ветеранів та ветеранок АТО/ООС". Він направлений на розширення можливостей працевлаштування для ветеранів із Київської та інших областей.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.