#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
Київ

Шкода довкіллю: 4,4 млн грн збитків має сплатити фірма у Києві

11.08.2020 0 Гапон Юлія 000

У столиці підприємство завдало збитків довкіллю на 4,4 млн грн.

Столична прокуратура через суд вимагає стягнути з комерційної структури 4,4 млн грн збитків, які вона завдала довкіллю. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Києва.

Як зазначають у прокуратурі, у лютому 2019 року Державна екологічна інспекція Столичного округу провела перевірку та виявила непоодинокі випадки перевищення підприємством добового ліміту забору води, встановленого у дозволах на спецводокористування, у Дніпровському районі міста Києва.

За результатами перевірки Інспекція провела розрахунок завданих довкіллю збитків, розмір яких склав понад 4,4 млн грн (товариство їх не сплатило).

У зв’язку з цим прокуратура Києва до господарського суду міста подала позовну заяву в інтересах держави про стягнення завданих збитків у примусовому порядку.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що у Шевченківському районі Києва виявили незаконне сміттєзвалище, екологічні збитки від якого склали 30 млн грн.