Новини
Суспільство
Культура
Новини світу

Ще один європейський музей визнав Малевича українським художником

Впливовий художник-абстракціоніст народився в Україні, коли вона була частиною російської імперії, але донедавна більшість музеїв називали його росіянином.

Ще один європейський музей визнав Малевича українським художником - зображення

Музей Стеделік в Амстердамі визнав видатного художника-авангардиста Казимира Малевича українським митцем. Про це повідомило видання The Art Newspaper.

Впливовий художник-абстракціоніст народився в столиці України Києві в 1879 році, коли місто входило до складу російської імперії, але донедавна більшість музеїв називали його росіянином.

За словами представника музею Стеделік в Амстердамі, інформація про те, що Малевич народився в Україні вже була змінена в текстах на стінах закладу та на сторінках веб-сайтів, а також буде включена в майбутні повідомлення.

Нагадаємо раніше також повідомлялося, що куратори Метрополітен-музею в Нью-Йорку перекласифікували трьох художників як українських: Івана Айвазовського, Архипа Куїнджі та Іллю Рєпіна – їх раніше теж називали росіянами.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.