Новини
Україна
Україна-суспільство

Сертифікація вчителів: оприлюднено перші результати тестування

16.03.2020 Косянчук Інна 0

Сьогодні, 16 березня, у  кабінетах учасників сертифікації розміщено підсумки незалежного тестування вчителів початкової школи та інформація про допущення чи недопущення педагога до наступного етапу

Максимальна кількість балів, яку вчитель  міг набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, – 100. Картку результатів та скан-копії своїх бланків відповідей учасники незалежного тестування можуть завантажити у  кабінетах учасників сертифікації.

«Учасники сертифікації, які за підсумками проходження незалежного тестування набрали менше ніж 60 відсотків максимальної кількості тестових балів, вважаються такими, що не склали незалежне тестування та не допускаються до участі в наступному етапі сертифікації. Інформація про допущення чи недопущення учасника сертифікації до участі в наступному етапі сертифікації розміщується в кабінеті учасника сертифікації одночасно з розміщенням результатів незалежного тестування. У разі виникнення сумнівів щодо правильності встановлення результату незалежного тестування, учасники сертифікації можуть протягом трьох календарних днів після оприлюднення результатів незалежного тестування (до 18 березня включно) подати апеляційну заяву щодо результатів незалежного тестування до апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти. Розгляд такої заяви здійснюється протягом десяти календарних днів із дня її отримання», повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Також УЦОЯО звертає увагу, що апеляційну заяву можна надсилати за адресою: вул. Володимира Винниченка 5, м. Київ, 04053 (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»), для зручності – на електронну адресу zno_info@testportal.gov.ua (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»).