Семеро нелегалів з Вірменії упіймали на Васильківщині
Як ми повідомляли раніше, у Васильківському районі з 18 жовтня по 19 листопада триватиме операція «Мігрант». У рамках цих заходів сьогодні, 29 жовтня, правоохоронці Васильківщини в селі Мала Солтанівка виявили семеро громадян Вірменії, які незаконно проживали в Україні.
![Семеро нелегалів-вірменців упіймали на Васильківщині](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/WhatsApp-Image-2019-10-29-at-10.31.36.jpeg)
Нелегальні іноземці повідомили, що приїхали до Васильківського району з Києва в пошуках роботи. Постійного місця проживання вони не мають. На території України знаходяться з порушенням терміну перебування. У зв’язку з цим чоловіків було притягнуто до відповідальності за ст. 203 КУпАП (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/WhatsApp-Image-2019-10-29-at-10.31.11.jpeg)
Тепер нелегальними іноземними громадянами займається місцевий відділ Державної міграційної служби, працівники якої повідомили «Погляду», що чоловіків примусово повернуть до країни походження та заборонять в’їзд в Україну терміном на 3 роки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/WhatsApp-Image-2019-10-29-at-10.30.50.jpeg)
На даний час на у ході операції «Мігрант» працівниками поліції Васильківщини усього було затримано 10 мігрантів-нелегалів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/WhatsApp-Image-2019-10-29-at-10.31.19.jpeg)
Якщо ви маєте інформацію про незаконне перебування іноземців на території України, повідомляйте на спецлінію «102».
За інформацією Поліції Васильківщини.