Новини
Культура
Україна-суспільство
Новини ШоуБізу

«Селекція»: UA: Радіо Промінь запускає новий формат шоу

16.03.2020 Кочкина Марина 0

Другий канал Суспільного радіо UA: Радіо Промінь шукає хіти для шоу «Селекція», яке виходитимев новому форматі. Якщо українці створюють сучасний музичний контент і хочуть ознайомити зі своєю творчістю широку аудиторію, вони можуть долучитися до проєкту шоу «Селекція».

Для цього необхідно заповнити форму — вашу заявку розгляне редакція. Якщо вона відповідатиме форматним вимогам радіостанції, із вами сконтактує представник шоу «Селекція» і узгодить усі організаційні й технічні питання.

 UA: Радіо Промінь є найпершою музичною радіостанцією України, яка з 1955 р. транслює у своєму ефірі сучасну українську музику.  Щоп'ятниці з 19:00 до 21:00

 Двогодинне шоу вестиме його постійний автор і ведучий Олександр Стасов. Як і в минулі сезони програми, до процесу визначення найкращих пісень чарт «Селекція» залучатиме експертів музичної індустрії.

«Головна перевага цього проєкту в тому, що він генерує унікальний контент, якого бракує музичній журналістиці, та об'єднує експертів індустрії. «Селекція» швидко здобула популярність й авторитет по всій Україні завдяки тому, що ми випереджаємо конкурентів, першими презентуємо новинки та маємо ексклюзивні новини. Цей підхід незмінний», — прокоментував автор і ведучий чарту «Селекція» Олександр Стасов.

джерело