Київщина
Ірпінь
Будівельна інспекція
Суспільство
Київщина-суспільство

Сапона перевірятимуть: до Ірпеня приїде інспекція

21.10.2021 Созанська Ірина

Державна інспекція архітектури та містобудування України проведе перевірку головного архітектора Ірпеня Михайла Сапона в рамках планових перевірок дотримання будівельних норм і правил.

Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ) в рамках планових перевірок дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм і правил завітає до Михайла Сапона, начальника відділу містобудування та архітектури міста Ірпеня.

Головний архітектор Ірпеня Сапон неоднарозово був замішений в корупційних схемах місцевої влади, він підписував підроблені документи, які поклали початок забудови ділянок на заплаві, видавши містобудівні умови та обмеження для особи, яка не мала права на їх отримання.

Нагадаємо, що Сапон приймав участь в прийнятті рішень про забудову ЖК “Синергія Сіті”, яка стала однією з найбільших земельних та фінансових афер Ірпеня. Забудовник Ігор Оверко почав будівництво на арештованих заплавних землях, не маючи жодних дозвільних документів та прикриваючи свій обман обіцянкою збудувати школу. 

Шановні жителі міста Ірпінь, пишіть скарги у ДІАМ, а копію надсилайте нам на пошту irpinzelenij@gmail.com

Хаотична забудова міста та корумповані схеми заволодіння землею мають бути викриті та зупинені. Ми готові надавати медійний супровід від ІА Погляд та юридичний супровід від ГО Зелений Ірпінь.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що Димерський ЖК, що належить Карплюку й Сапону, не дозволили будувати.

https://www.youtube.com/embed/7qfyLfuvPv0

Також ми інформували, що головний архітектор Ірпеня Михайло Сапон готовий затуляти очі на будь-які порушення.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.