Рятувальники Броварщини - фіналісти чемпіонату Київщини з міні-футболу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/104167877_1691487434350476_251768164459125.jpg)
15 червня 2020 року у Броварах, на спортмайданчику "Вега-Спорт", відбувся півфінал з міні-футболу серед підрозділів ГУ ДСНС України у Київській області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/104476214_1624630697687170_6134708572825260853_n.jpg)
У півфіналах мірялися силами Ставищенський РС, Броварсъкий РС, АРЗ СП м. Біла Церква та Ірпіньський МВ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/82405341_1624630654353841_2348338714529686222_n.jpg)
У запеклій боротьбі перемогла команда Броварського РУ, друге місце посів Ірпіньський МВ, саме ці команди і пройшли до фіналу змагань, повідомляє сторінка рятувальників Броварщини.
Раніше "Погляд" розповідав, що у Бучі відбувся перший етап кубку з мотокросу-2020, але без глядачів.