Новини
Україна
Київщина
Довкілля
Культура
Світ-суспільство

Розробники "Гри престолів" зняли серіал "Чорнобиль"

23.04.2019 Оксана Кириленко 0

Повноцінний трейлер до серіалу "Чорнобиль" про трагедію на Чорнобильській АЕС у 1986 році презентував американський телеканал HBO. Прем'єра серіалу запланована на 6 травня.

У серіалі режисера Джона Ренка, створенням якого зайнялись розробники "Гри престолів", йдеться про техногенну катастрофу, яка охопила не лише територію України, а й сусідські території. Творці покажуть всю хронологію тих подій, що трапились у квітні 33 роки тому в місті Прип'ять Київської області: від евакуації людей та створення 30-кілометрової зони навколо міста до наслідків радіаційного забруднення як у природі, так і серед людей.

У серіалі на основі реальних подій зіграли такі актори, як Стеллан Скарсгард, Емілі Вотсон, Джаред Гарріс та інші. Продюсерами стрічки виступила Керолін Штраус, яка раніше працювала над іншими знаменитими стрічками – "Секс і місто" та "Гра престолів". Над "Чорнобилем" також працював продюсер серіалу "Чорне дзеркало". Серіал складатиметься з п'яти епізодів, а зйомки серіалу проводились у столиці Литви, Вільнюсі.

Джерело