Росіяни вербують українських дітей, аби ті повідомляли про мінування шкіл
![Росіяни вербують українських дітей, аби ті повідомляли про мінування шкіл Росіяни вербують українських дітей, аби ті повідомляли про мінування шкіл - зображення](/storage/resized/lg/news/9a9844d4-2d92-44ee-afc9-77fca5f44b6b/1456.jpg)
Росіяни з території рф вербують українських дітей і змушують їх повідомляти про мінування українських шкіл.
Про це повідомив омбудсман Дмитро Лубінець.
За його словами, це явище набуло системного характеру, причому на території всієї країни. Лубінець зазначив, що батькам і вчителям треба проводити розʼяснювальну роботу з дітьми, пояснювати, що росіяни хочуть використовувати їх проти України.
"Це не ігри, це серйозна пропагандистська і розвідувальна робота, яку росія проводить на території України", —
наголосив Лубінець.
За офіційними даними, лише від 1 вересня до 20 жовтня 2023 року до Національної поліції України надійшло 708 повідомлень про загрозу мінування навчальних закладів. Із цієї кількості: 937 повідомлень надійшло електронною поштою, 343 — телефоном, 8 – іншими способами: поштою, через соціальні мережі тощо. Найбільше повідомлень надходило в Одеській, Чернівецькій, Житомирській, Рівненській областях, місті Києві.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.