#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство

Родинам загиблих в авіакатастрофі в Ірані Україна виплатить по 200 тисяч гривень

16.01.2020 Надiя Проценко 0

Протягом тижня уряд України виплатить одноразову матеріальну допомогу у розмірі 200 тисяч гривень кожній родині, яка втратила родича у жахливій авіакатастрофі 8 січня поблизу Тегерана в Ірані.

Родинам загиблих в авіакатастрофі в Ірані Україна виплатить по 200 тисяч гривень

Про це заявив Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук на засіданні Кабінету Міністрів України: «Уряд протягом тижня виплатить родинам 11 загиблих громадян України по 200 тисяч гривень допомоги. Одноразова матеріальна допомога від держави з резервного фонду буде надана до отримання родинами всіх страхових виплат».

Окрім фінансової, держава також надасть всебічну підтримку, зокрема юридичну. Глава Уряду також зазначив, що належне здійснення страхових виплат відповідно до Монреальської конвенції буде проконтрольоване. Крім того, Україна наполягає на компенсаціях від Уряду Ірану через усі дипломатичні канали та міжнародні органи юрисдикції.

«Жодні компенсації не втамують болю від трагедії. Проте ми відстоюємо справедливість», – наголосив Олексій Гончарук.

Джерело: КМУ

Читайте також Іран офіційно визнав, що збив український “Боїнг”