Новини Київської області
Суспільство

Рибпатруль визначив місця для риболовлі у Києві та області

Визначені ділянки розташовуються в акваторіях Київського та Канівського водосховищ.

Рибпатруль визначив місця для риболовлі у Києві та області - зображення
Фото: pixabay

З метою охорони, збереження, відтворення і популяризації водних біоресурсів Київський рибоохоронний патруль визначив перелік місць для здійснення любительського і спортивного рибальства.

В акваторії Київського водосховища: ділянка, що проходить вниз за течією від с. Дніпровське Чернігівської області до південної адміністративної межі с. Лушакова Гута Чернігівського району Чернігівської області по лівому березі Київського водосховища та північної адміністративної межі с. Пилява Вишгородського району Київської області по правому березі Київського водосховища.

А в акваторії Канівського водосховища: ділянка, обмежена створами: північна адміністративна межа с. Витачів Обухівського району Київської області – північна околиця с. Кийлів Бориспільського району Київської області та південна адміністративна  межа Стайківської сільської ради у напрямку на північну адміністративну межу Сошниківської сільської ради.

Повідомляється також, що дані ділянки визначено на підставі науково-біологічного обґрунтування Інституту рибного господарства НААНУ.

Раніше на Фастівщині провели рибний рейд, загалом зафіксували 10 порушень правил ловлі. У результаті щодо порушників природоохоронного законодавства було складено протоколи та акти, а збитки склали майже 20 тисяч гривень.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.