Новини
Суспільство
За кордоном

Резиденцію президента Казахстану штурмують (ВІДЕО)

05.01.2022
Декілька тисяч людей намагаються прорватися на територію алматинської резиденції президента.

Протестувальники в Казахстані вже почали  штурмувати адміністрацію президента.  Жителі знімають усе це на відео. На дорогах стоять машини, які просто палають, повсюди підіймається дим.

Водночас погіршилася ситуація і в Алмати. Там практично знищили філію партії «Нур Отан».

За словами тамтешніх жителів, незабаром від старої резиденції президента Казахстану нічого не залишиться, просто зараз вона згорає.

Зазначимо, що йдеться про резиденцію, яка не є основною після перенесення столиці з Алмати. Ця будівля включена до списку пам'яток історії та культури Казахстану та підлягає державній охороні. Столицею Казахстану є Нур-Султан, там знаходиться й основна резиденція президента.

Нагадаємо, у Казахстані відбуваються масові протести, в країні ввели надзвичайний стан. У місті Алмати протестувальники забирають зброю у силовиків та стріляють у військовослужбовців.

Згодом стало відомо, що у казахському місті Актау протестувальники зупиняють вантажівки з військовими та витягують їх з автомобілів.

На території всього Казахстану відключено дротовий інтернет та телефонний зв'язок, також було скасовано відправлення пасажирських потягів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.