#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство

Реєстрація на ЗНО-2021 триватиме до 5 березня

26.02.2021 Косянчук Інна 0

До цієї дати можна встигнути зареєструватися на зовнішнє незалежне тестування, а також внести зміни в персональні дані учасника ЗНО.

З 1 лютого до 5 березня триває реєстрація бажаючих взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Як повідомляв «Погляд», основна сесія тестувань відбудеться з 21 травня до 15 червня

До завершення реєстрації - тиждень

«До завершення реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року лишився тиждень – вона триватиме. До цього ж дня також можна внести зміни в персональні дані учасника ЗНО, якщо в Сертифікаті учасника ЗНО виявлено помилку», -

звертає увагу Міністерство освіти і науки.

Про всі деталі цьогорічного ЗНО можна дізнатися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. 

Зокрема, для того, щоб підтвердити факт реєстрації для участі в ЗНО, людині, яка  реєструвалась, потрібно отримати Сертифікат разом із реєстраційним повідомленням в індивідуальному конверті. У разі, якщо Сертифікат не надійшов, за допомогою спеціального сервісу слід перевірити стан опрацювання реєстраційних документів.

Якщо Сертифікат уже отримано, однак людина побачила, що в  персональних даних є помилкау, до 5 березня, скориставшись спеціальним сервісом, можна внести необхідні зміни

Які тести найпопулярніші?

Також МОН інформує, що для участі в ЗНО й державній підсумковій атестації 2021 року вже зареєструвалося 211 259 осіб. Загалом вони  обрали 859 321 тестування.

Ось п’ятірка найпопулярніших предметів ЗНО, які обирають учні:історія України –164 018 осіб,

математика – 163 696 осіб, 

українська мова і література – 141 665 осіб (66 640 осіб зареєструвалися для участі в тестуванні з української мови),

географія – 99 935 осіб, 

англійська мова – 84 514 осіб.

ДОВІДКА. Київський регіональний центр УЦОЯО знаходиться за адресою: вул. Міста Шалетт, 1А, м. Київ, 02192
(044) 361-42-17, (044) 360-70-04, [email protected]. Регіони обслуговування: м. Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області.

Як повідомляв «Погляд», участь в основній сесії ЗНО є безкоштовною. Кожен учасник має право скласти тести не більш ніж із 5 навчальних предметів.

Також ми інформували, що розпочинається сертифікація вчителів. Перший етап незалежного тестування відбудеться завтра, 27 лютого.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.