Телепроєкти
Погляд на головне

Реабілітація ветеранів АТО/ООС | Суспільно-політичне ток-шоу Погляд на головне


Психологічна та фізична реабілітація ветеранів АТО - це питання як ніколи актуальне. Наслідки контузій, поранень і психологічної напруги нікуди не зникають. Спроба захоплення Кабміну з гранатою у руці ірпінцем та айдарівцем Володимиром Прохнічем - яскравий приклад.

Де воїни після повернення з фронту можуть отримати психологічну допомогу, знайти підтримку у пошуку роботи та низці інших питань, що турбують їх? Як у цьому їм допомагає держава? Обговорюємо у ток-шоу "Погляд на головне".

У студії Артур Муратов, ветеран АТО 2014 - 2019 рр., Володимир Мостовий, в.о. директора КУ КОР "Київський обласний центр допомоги учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, які брали участь в АТО/ООС, та їх сім'ям", Олена Кирикович, PR-менеджерка БФ "Відродження Захисників України", на зв'язку скайпом Андрій Козинчук, військовий психолог, ветеран АТО.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.