Рада ухвалила закон про функціонування української мови як державної
Закон про українську мову – ухвалено! Депутати один одного вітали сьогодні з цією подією .
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/unian_verhovna_rada_851491.jpg)
"Посмішки кругом у Раді. Парламент показав сьогодні Єдність. А не "Задність". Вийшли з поствиборчої коми. Ось, так прокоментував на своїх сторінці у ФБ нардеп Остап Єднак.
Прийняття цього закону сприятиме злагоді у суспільстві, утвердженню української мови як державної на всій території України у всіх сферах суспільного життя, консолідації та розвиткові української нації.