Новини
Буча
Київщина-суспільство

Призначення: Андрій Ткач – начальник Бучанського районного управління поліції


Фото зі сторінки А. Ткача у Фейсбук

Очільник ГУ Нацполіції в Київській області Андрій Нєбитов представив керівника Бучанського районного управління поліції Андрія Ткача.

Як повідомляє Бучанська міська рада, у заході, окрім названих, узяли участь бучанський міський голова Анатолій Федорук, голови територіальних громад новоствореного Бучанського району та інші.

Нєбитов наголосив на потребі у тісній співпраці між керівником поліції та громадами району задля підвищення рівня безпеки його жителів, зменшення кількості злочинів.

Зазначалося, що Бучанське районне управління поліції знаходитиметься у Боярці. Хоча після децентралізації це місто увійшло до складу Фастівського району.

Зі свого боку, Ткач запевнив, що поліція під його орудою буде максимально відкрита до діалогу з громадянами, суспільством та ЗМІ.

«Ми докладемо максимум зусиль, щоб кожен мешканець Бучанського району відчував себе в безпеці», – зазначив посадовець.

Про Ткача відомо, що він у 2002 році закінчив Академію внутрішніх справ, працював у правоохоронних органах Севастополя.

Там пройшов шлях від оперуповноваженого до начальника відділу карного розшуку райвідділу.

Із 2009-го – у ГУ в Київській області, до 2010 року – оперуповноважений УБОЗу.

До 2015-го – в управлінні захисту економіки на посаді начальника відділу по боротьбі з хабарництвом, керував бюджетним відділом, а також відділом по боротьбі зі злочинами в сфері АПК.

Із 2015 по 2018 рік очолював управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, управління стратегічних розслідувань.

У березні 2020-го був призначений на посаду тимчасово виконуючого обов’язки начальника Києво-Святошинського райвідділу поліції.

Ми повідомляли, що днями оперуповноваженого Бучанського відділення поліції звинуватили у хабарництві.

А минулого року на хабарі 4000 доларів затримали його подільника – слідчого.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.