#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Кримінальні новини
Розшук

Прокуратура розшукує двох керівників товариств, які підозрюються у привласненні державних коштів

12.09.2019 Оксана Кириленко 0

Ігнатова Андрія Володимировича, 26.05.1964 р.н., уродженця м. Донецька та Савєнкову Олену Анатоліївну, 31.05.1964 р.н., уродженку міста Донецька, прокуратура Київської області повідомила про підозру у привласненні державних коштів ПАТ «Укртрансгаз» в особливо великих розмірах.

Вказані керівники товариств упродовж 2012 року уклали низку договорів на закупівлю товарів та надання послуг за державні кошти в сумі понад 377 млн грн для потреб ПАТ «Укртрансгаз» та її дочірніх підприємств. У подальшому з метою заволодіння державними коштами, підозрюваними складено фіктивні документи про поставлення товарів та надання послуг, чого в дійсності не було.

На теперішній час вживаються заходи до розшуку вказаних осіб з метою вручення останнім процесуальних документів та вирішення питання про обрання запобіжних заходів.

Якщо комусь відома будь-яка інформація про можливе місце перебування підозрюваних Ігнатова Андрія Володимировича та Савєнкової Олени Анатоліївни прохання повідомляти за номером телефону
(044) 200-19-87 або (044) 200-21-34.

Прокуратура Київської області