Новини
Україна
Бориспіль
Здоров'я
Київ

Пройти тест на COVID-19 можуть усі, хто хоче достроково припинити самоізоляцію - Криклій


В аеропорту "Бориспіль" та "Львів" будуть розміщені ПЛР лабораторії для швидкого проходження тестів.

фото з відкритих джерел

Як повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій  протестуватися зможуть пасажири, які виїжджають з України до тих країн, де обов’язковою умовою є наявність негативного результату на COVID-19.

Також він озвучив алгоритм проходження тесту в аеропорту:

1️⃣ Проходити тестування можуть усі, хто хоче достроково припинити самоізоляцію відповідно до Алгоритму припинення самоізоляції для осіб, що перетнули державний кордон. Також цими послугами можуть скористатися пасажири, які виїжджають з України до тих країн, де обов’язковою умовою є наявність негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19.

Тест можливо зробити як в аеропорту, так і самостійно у будь-якій іншій акредитованій лабораторії, не порушуючи режиму самоізоляції.

2️⃣ Забір матеріалу проводиться у пункті забору в аеропорту. Результати тесту будуть готові через 24 години, після чого ця інформація автоматично передається спочатку у Центр громадського здоров’я, а потім - у додаток “Дій вдома”.

3️⃣ Тест оплачується виключно онлайн. При його здачі необхідно заповнити роздруковану форму з підписом особи, яка тестується. Номер телефону, що вказується у формі, повинен збігатися з вашим номером у додатку “Дій вдома”.

Нагадаємо, що у “Борисполі” вже встановили лабораторію, яка робить ПЛР-тести та тести на антитіла. У ній тестуватимуть екіпаж МАУ.

Нещодавно в ООН заявили, що людська діяльність продовжує експлуатувати дику природу і руйнувати екосистеми, що й спричиняє спалахи вірусних захворювань.