Україна
Екологія

Прогноз погоди на вихідні: осіннє тепло та незначні дощі (ВІДЕО)

Найтеплішим суботній день, 22 жовтня, буде в Івано-Франківській області - тут очікується до +16 °С.

Погода на вихідних у більшості областей України все ще тішитиме приємним осіннім теплом. Однак подекуди пройдуть незначні дощі.

Найтеплішим суботній день, 22 жовтня, буде в Івано-Франківській області - тут очікується до +16 °С. У решті регіонів температура повітря відповідатиме календарній нормі. У Львівській, Закарпатській, Чернівецькій та Волинській областях, а також на півдні стовпчики термометра покажуть +15 °С.

У Харківській, Сумській, Херсонській, Волинській, Львівській та Закарпатській областях буде хмарно з проясненнями, а на решті території небо затягне хмарами, але обійдеться без опадів.

У неділю, 23 жовтня, мешканці Закарпаття зможуть насолоджуватися сонячною погодою за +18-20 °С. В Івано-Франківській, Львівській та Вінницькій областях очікується +15-17 °С, але буде хмарно. В інших західних регіонах, а також на півдні повітря прогріється до +15 °С, на сході, півночі та в центрі - до +13 °С.

У Київській, Черкаській, Вінницькій, Хмельницькій, Кіровоградській, Дніпропетровській, Херсонській, Одеській та Миколаївській областях пройдуть невеликі дощі.

Нагадаємо, за даними спостережень ЦГО ім. Б. Срезневського, 2 вересня до Києва завітала метеорологічна осінь, яка розпочалась на два тижні раніше за кліматичну норму. Таким чином, цьогоріч метеорологічне літо у столиці завершилось раніше кліматичної норми.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.