Новини
Фастів

Продаж ялинок у Фастові: що, де, почому?


Наближаються новорічно-різдвяні свята і традиційно у Фастові з’являються ялинкові базари та точки продажу новорічних ялинок.

Кореспондент «Погляду» вирішив дослідити, де у Фастові продають святкові дерева та яка їхня вартість.

Цього року «Фастівський лісгосп» не торгує ялинками у центрі міста, а має лише точку на околиці, торгівлю ж у центрі він передав у руки підприємців-перекупників. Тому перше місце, куди ми звернулись – це точка продажу ялинок від «Фастівського лісгоспу», яка знаходиться у місті по вул. Комарова, 52.

Ціни на ялинки та сосни від «Фастівського лісгоспу» відрізняються, в залежності від їхньої висоти – від 90 грн за маленькі дерева до більше 1000 грн за великі кількаметрові дерева. Ялинки та сосни середнього розміру коштують 150, 240 грн і трохи більше. Крім того, для підприємців, які хочуть заробити на продажі ялинок, є можливість купівлі оптом.

Графік роботи точки продажу ялинок від «Фастівського лісгоспу» - з 9.00 до 16.00, обід – з 12.00 до 13.00, неділя – вихідний день. Телефон: (067) 409-46-92.

Всі дерева продаються з бирками зі спеціальним штрих-кодом.

Ялинки привозять з Фастівського, Веприцького і Дорогинського лісництв. Точка продажу ялинок точно працюватиме до 29 грудня включно, можливо й пізніше. З початку продажу на точці вже продали близько 50 дерев, пік продажів очікується ближче до Нового Року.

На точці поблизу магазину «Фокстрот» у центрі міста ялинки та сосни продають вже кілька приватних підприємців.

У одних сосни коштують від 100 до 150 грн.

У іншого підприємця ялинки коштують від 50 до 300 грн, але вони були чомусь без бирок зі штрих-кодами, хоча підприємець казав, що вони у нього є.

Ще одна точка продажу сосен стоїть на Привокзальній площі Фастова: великі сосни із Закарпаття коштують 300, 350, 400 і 500 грн.

Окрім цього в різних місцях в центрі Фастова торгують ялинками, зібраних з кількох гілочок, такі «дерева» коштують від 45 до 220 грн в залежності від розміру.

Великого ажіотажу у Фастові на новорічні ялинки поки немає, але ближче до свят торгівля у місті ялинками активізується. Тож якщо ви вирішили вибрати собі "живу" зелену красуню - не зволікайте з придбанням!

Фото автора.