Новини
Культура
Україна-суспільство
Новини Кіно

Про українські гривні зняли просвітницькі ролики


У титульному відео “Гривня – наш символ!” та 9 мініфільмах розповідається про кожну купюру із номінального ряду української валюти. Комунікаційну кампанію “Гривня – наш символ!” презентують Нацбанк та USAID. 

У титульному відео “Гривня – наш символ!” та 9 мініфільмах розповідається про кожну купюру із номінального ряду української валюти. Комунікаційну кампанію “Гривня – наш символ!” презентують Нацбанк та USAID. “Проект реалізовував Український кризовий медіа центр у співпраці з продакшином Світлофорфільм. Режисер – Іван Тимченко, режисер-аніматор Андрій Горлов, а музика спеціально створена братами Гадюкіними. Також велика подяка історикам, текстовим редакторам і співробітникам Музею грошей НБУ за експертну роботу”, – наголосила у своїй розповіді креативний директор проекту Олеся Драшкаба.

"Не дивлячись на те, що в світі збільшується частка безготівкових платежів, саме національна валюта є запорукою суверенітету і процвітання країни. Гривня – давня грошова одиниця із багатою історією, якою ми справді можемо пишатись. Тож наша мета показати гривню, як невід’ємну частину української історії, української культури, боротьби за Незалежність і один з найважливіших символів становлення Незалежної України", – прокоментувала цілі кампанії Наталія Бондаренко, начальник Управління інформації та громадських комунікацій Національного банку України. 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=RerBlvXBELQ
https://www.youtube.com/watch?time_continue=26&v=NjfWYRtnmP0

джерело