Новини
Україна
Культура

Про кохання та боротьбу: у кінострічці "Іван і Марта" (ВІДЕО)

Це не тільки щемка та щира історія кохання Івана й Марти Дзюби, а також оповідь про дружбу й співтворчість українських шістдесятників на тлі епохальних змін та зламів.

З 2 листопада в кінотеатрах України почався показ документальної стрічки "Іван і Марта" про дисидента Івана Дзюбу та його дружину Марту Дзюбу

Про це пише "Суспільне.Культура".

Зазначається, що показ стрічки відбудеться в Києві, Львові, Одесі, Харкові та в Дніпрі.

"Стрічка розповідає про українського літературознавця, дисидента, письменника, громадського діяча Івана Дзюбу та його дружину Марту. Разом вони прожили 62 роки. Історію кохання та громадської позиції двох інтелігентів розповідатиме з екрана Марта Дзюба".

Режисером фільму є Сергій Буковський - український режисер-документаліст, лауреат Шевченківської премії. Музику для фільму написав італійський композитор Сандро ді Стефано, представник "нової європейської школи кіномузики", у чиєму доробку понад 50 світових нагород.

Самого Івана Дзюбу можна буде побачити у фільмі – письменник з’являється, зокрема, на початку стрічки та в її завершальних епізодах. Знімальна група кілька днів фільмувала бесіди з Іваном Михайловичем.

Вас також можуть зацікавити такі новини: