Новини

Про децентралізацію досі знають не всі: останній захід ПУЛЬСу в Юрівці


20 липня у Юрівській бібліотеці відбулась остання зустріч проекту ПУЛЬС, де сільських мешканців знайомили з поняттям децентралізації.

Проводили захід у форматі "живої бібліотеки": на вулиці представники організації "Єдність громади - заможне село" встановили інформаційні стенди, де і спілкувались з юрівцями. Виявилось, що дуже багато жителів досі погано розуміють суть реформи і визначення децентралізації.

"Не всі люди в селах мають доступ до інтернету, щоб дізнатись про це. Деякі чули про це вперше, деякі активно питали важливі питання, які в них назріли раніше. Спілкування з експертами з децентралізації визначило для нас шляхи, за якими ми проштовхуємо створення Гатненської ОТГ, адже ми вже великий проміжок часу не можемо отримати позитивного висновку", - зазначила організаторка заходу Марина Дєліні.

Так на заході деякі жителі підтримували об'єднання у Гатнянську ОТГ, висловлюючи свої побоювання щодо примусової децентралізації згори. Підходили і жителі, котрі питали, що таке децентралізація.

Марина Дєліні наголосила, що громадські активісти Віти-Поштової та Юрівки планують приєднатись до програми ПУЛЬС від організації IREX наступного року.

Нагадаємо, цього місяця жителі Віти-Поштової, Юрівки і Гатного проводили акцію під КОДА з вимогою надати висновок їх ОТГ.