Новини
Україна
Анонси
Україна-суспільство

Про академічну доброчесність розкажуть плакати з доповненою реальністю


Наочність із використанням новітньої технології розроблено завдяки проєкту «Культура законності»

Академічна доброчесність – своєрідний кодекс честі здобувачів освіти, ґрунтований насамперед на етичних і моральних нормах, які сприяють формуванню довіри і поваги між учасниками навчального процесу. Поняття «академічна доброчесність» зовсім недавно увійшло в освітній лексикон в Україні, ще дискутуються його нюанси.

Для того, аби зробити поняття академічної доброчесності зрозумілішим тим, хто має дотримуватися його норм, нині розроблено плакати з використанням технології доповненої реальності як інноваційний інструмент у формуванні академічної доброчесності. Плакати розроблено завдяки проєкту «Культура законності», що впроваджується Центром культурного менеджменту за Фінансування Посольства Королівства Нідерландів.

«Завдяки поєднанню графічного дизайну та доповненої реальності серія плакатів сприяє популяризації академічної доброчесності та профілактиці її порушень в оригінальний спосіб», - повідомила завідувач кафедри Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка Олена Семеног.