ПриватБанк на пів року подовжив термін дії карток
![ПриватБанк на пів року подовжив термін дії карток ПриватБанк на пів року подовжив термін дії карток - зображення](/storage/resized/lg/news/95bf18a4-3de6-4bd5-84a2-7c5dbeb3bbd3/141354-1_large.jpg)
Про це повідомила пресслужба державної фінустанови. Зазначається, що у разі закінчення терміну дії картки у березні чи квітні 2022 року картки продовжать працювати без обмежень як для оплати покупок, будь-яких послуг, так і отримання готівки.
"До уваги всіх клієнтів: у разі закінчення терміну дії вашої платіжної картки ії не треба перевипускати чи міняти на нову. Відвідування відділень у воєнний час є додатковою небезпекою для життя", – йдеться в повідомленні.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.