Новини
За кордоном
Політика

Президент Хорватії заявив, що Україні не місце в НАТО (ВІДЕО)

Він наголосив, що Україна є однією з найбільш корумпованих країн у світі.

Президент Хорватії Зоран Міланович заявив, що Україні не місце в НАТО.

"Коли Україна змінила владу, тоді цей рух, який не був демократичним, був переворотом, під час якого було вбито 50 людей. Історія була така – Україна йде на захід, нічого не питаючи у Росії, в ЄС на неї чекають молочні ріки – кисельні береги. Україна досі залишається однією з найбільш корумпованих країн, ЄС нічого Україні не дав", – сказав він.

За його словами, він всіма силами перешкоджатиме будь-якому залученню Хорватії до конфлікту між РФ і Україною.

"Хорватія повинна тікати від цього, як від пожежі. Хорватія не буде пожежником у цьому", – заявив президент.

Нагадаємо, у грудні Зоран Міланович назвав візит прем'єр-міністра Андрія Пленковича до України на тлі високої напруги у відносинах із Росією "чистим шарлатанством". Також заявив, що візит прем'єра в Україну може погано позначитися на відносинах Хорватії з Росією.

Під час його візиту до України було оголошено, що Хорватія приєдналася до кола країн ЄС, які уклали двосторонні декларації щодо визнання європейської перспективи України.

Раніше повідомлялося, що президент США Джо Байден заявив, що Україні навряд чи вдасться найближчим часом приєднатись до НАТО. Нагадаємо, у США вважають малоймовірним вступ України до НАТО протягом найближчих 10 років.

Натомість Володимир Зеленський вимагає від НАТО назвати дату вступу України до Альянсу.

До слова, союзники НАТО переводять сили в режим очікування та посилають додаткові кораблі та винищувачі до розгортання НАТО у Східній Європі, оскільки Росія продовжує нарощувати військову діяльність в Україні та навколо неї.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.