Новини
Ірпінь
Надзвичайні новини

Представники субкультури "Редан" планували зібратися в Ірпені

Радикально налаштованій молоді завадили правоохоронці.

Представники субкультури

Представники субкультури "Редан" планували зібратися в Ірпені. Як повідомляють в пресслужбі поліції Київської області 28 лютого в одному з месенджерів з’явилась інформація про ймовірний збір радикально налаштованої молоді в одному з ресторанів швидкого харчування міста.

"Правоохоронці Бучанського управління поліції Київщини негайно відреагували. На місці поліція виявила 4-х підлітків, з якими провела профілактичні бесіди, а також з їх батьками", –

пресслужба поліції Київської області

Правоохоронці підкреслюють, що рухи "Редан" та "Анти-Редан" ширяться молодіжними соцмережами з країни-агресора. Молодь налаштовують на влаштування масових бійок. Подібні зібрання агресивних тінейджерів  вже помітили в Харкові, Києві, Львові та інших обласних центрах.

"Штучне поширення цієї субкультури – це російська інформаційно-психологічна операція. Її мета – використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні", –

пресслужба поліції Київської області

Зазначається, що наразі правоохоронці області оперативно відслідковують ситуацію та проводять профілактичну роботу з дітьми. Натомість батьків закликають, цікавитися з ким їхні діти спілкуються й як проводять дозвілля.

Нагадаємо, взимку в соцмережах з’явилися резонансні дописи, які шокували людей: на фото та відео молоді люди на вечірках вживають алкоголь і кривдять та принижують дівчат.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.