Правоохоронці вже зафіксували перші виборчі порушення
Не відкрита дільниця, спроба винести та фотографування бюлетенів. Другий тур виборів тільки стартував, а Національна поліція вже зафіксувала чимало порушеннь виборчого законодавства.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/208034901_0_0_3005_2000_600x0_80_0_0_d39a628826af0d2b4b929dcf840ee239.jpg)
Станом на 10 ранку: Не відкрито одну дільницю в Лебединському - поліція розпочала кримінальне провадження.
Поліція зареєструвала 102 заяви та повідомлення, пов`язані з виборчим процесом - незаконна агітація - 28, фотографування бюлетенів - 5, погроза фізичною розправою - 2, спроба винести бюлетень - 1.
повідомляє МВС України