#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Розшук

Правоохоронці Обухівщини розшукали двох неповнолітніх, котрі втекли з дитячого табору

19.09.2019 Кочкина Марина 0

До поліції надійшло повідомлення про те, що із дитячого оздоровчого табору "Дніпро" у смт. Козин, зникло двоє хлопців 13-ти та 16-ти років. Втекли вони увечорі під час перегляду кінофільму у кінотеатрі.

До пошуку дітей оперативно залучили більш як два десятка особового складу Обухівського відділу, наряди груп реагування патрульної поліції, працівників ювенальної превенції та кінолога.  

Прибувши на місце події слідчо-оперативна група разом із інспектором ювенальної превенції з’ясували, що підлітки перебували тут на оздоровленні від Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації. Там проживають та виховуються. Звідти вони також неодноразово тікали.   

Орієнтування на зниклих хлопців розмістили і в соцмережах, долучили також й пошуковий сервіс одного із мобільних операторів. Шукали усю ніч. Нащастя, неушкодженими мандрівників знайшли - неподалік смт. Козин.

Національна поліція